HLO’da Stajyer Alımı Başvuruları Başladı

0
84

Hükümet ve Liderlik Okulu olarak, temelinde siyaset ve liderlik konuları üzerinde yoğunlaşan yurtiçi ve yurtdışı programlarımızın hazırlanmasında ve eğitim sürecinde aktif olarak yer alacak ekip arkadaşlarıyla çalışmaktayız.

Eylül- Haziran ayları arasındaki staj döneminde görev alacak stajyerlerimiz programlarımızın yanı sıra dönem başında kendi ilgi alanlarıyla paralel olarak proje gruplarına ayrılmakta, belirlenen konu ve/veya konular üzerinde araştırma yapmakta, bu araştırmalarını makale ve rapor şeklinde sunmaktadırlar. Hükümet ve Liderlik Okulu olarak düzenlediğimiz programları sadece katılımcılarımızın eğitimi üzerine odaklamamakta, aynı zamanda staj ekibindeki arkadaşlarımızın da programların hem yapım aşamasında hem de etkinlik süresince pratiğe dayalı bir eğitim sürecine dâhil olmalarını sağlamaktayız. HLO bünyesinde staj yaparak zamanı etkin kullanmayı, kriz yönetimini, diplomasi tekniklerini yaşayarak öğrenebilir; içinde bulunacağınız yoğun akademik dönem sonunda etkin analiz ve yorumlama yeteneğine ulaşabilirsiniz.

Staj başvurusunda bulunmak için www.bahcesehir.edu.tr/hlo adresinden HLO’da Staj kısmına tıklayarak başvuru formunu doldurup duygu.kiyman@bahcesehir.edu.tr veya zeynepece.emon@bahcesehir.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.