İnönü Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

0
300

Türkiye’nin dört bir yanından ince elenip sık dokunarak seçilen temsilciliklerimizden biri olan İnönü Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği olarak alanında uzmanlaşmak isteyen kişileri, akademik çalışmalara yönlendirme ve akademik çalışmalar yapmayı kendine ilke edinme ruhu ile gerçekleştirdiğimiz toplantımızın mutluluğunu yaşıyoruz.

 İnönü Üniversitesi bünyesinde, başta Uluslararası İlişkiler bölümü olmak üzere TUİÇ’e gönül veren arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda, derneğimizin tanıtımı ve faaliyetleri başta olmak üzere, arkadaşlarımızın TUİÇ’ten beklentileri ve İnönü Temsilciliği olarak yapabileceklerimiz hakkındaki ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ İnönü Ünivertesitesi Temsilciliği olarak, TUİÇ Yönetim Kurulu ile sürekli irtibat halinde olacağımızı, faaliyetler ortaya koyacağımızın ve ayrıca yalnız İnönü Üniversitesinde değil, Malatya genelinde de temsil noktasında çalışmalarda bulunacağımızın bilinmesini isteriz.

Bizlere gönül veren bütün TUİÇ gönüllülerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Saygı ve sevgilerimle…

Cihad ÜZÜMCÜ

TUİÇ İnönü Üniversitesi Temsilcisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.