Kocaeli Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

0
286

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan üniversitelerin temsilcilik seçimleri neticelendikten sonra, TUİÇ’i Kocaeli Üniversitesi’nde temsil etme, alanında ilgili kişileri akademik çalışmalara yönlendirme ve bu anlamda farklılık yaratmayı amaçlayan TUİÇ Kocaeli Temsilciliği olarak 2017-2018 dönem için ilk toplantımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz toplantıda, derneğimiz hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra, akademik temelde kısa ve uzun vadeli planlarımız hakkında istişare ederek gerekli alt yapıyı oluşturduk. Katılan arkadaşlarımızın TUİÇ’ten talep ve beklentilerini dinleyerek istişarede bulunduk.

TUİÇ Kocaeli Temsilciliği olarak, ana kurum ile sürekli iletişim halinde olup ortak faaliyetler ortaya koymak, yalnızca üniversitemizde değil Kocaeli’nde de temsilciliği bilinçli şekilde yönlendirerek farkındalık yaratacak akademik çalışmalara ortaya koyma gayretindeyiz.

TUİÇ Üniversite Temsilcilikleri Direktörü Ersin Kopuz’un TUİÇ hakkında bilgilendirmeleri, talep-beklentileri ve akademik çalışmaların alt yapısı noktasında fikir alışverişi ile toplantımızı sonlandırdık.

Akademik çalışma ve araştırma gayretiyle bütün TUİÇ gönüllülerine buradan teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Ramazan ÇAKIR

TUİÇ Kocaeli Üniversitesi Temsilcisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.