Ana Sayfa Temsilcilerimiz

Temsilcilerimiz

TUİÇ Üniversite Temsilcileri seçim sonuçları aşağıdaki gibidir:

  1. ŞEVKET  ANIL  VURAL  – TOKAT GAZİOSMAN PAŞA ÜNİVERSİTESİ
  2. GAMZE AKINTI – ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  3. NURULLAH  İDEM  – KIRIKKALE  ÜNİVERSİTESİ
  4. DURALİ BOSTANCIOĞLU – İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
  5. GAMZE ELİF BENLİ – İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
  6. AYBÜKE ERGÜL – KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
  7. MURAT HAN KENDİRCİ – KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
  8. ALİRIZA KAAN TOPAKTAŞ – YALOVA ÜNİVERSİTESİ
  9. BETÜL ÜÇER – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
  10. FATMA YILDIRIM – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
  11. SILA EZGİ ARSLAN – ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
  12. ELİF BAŞYİĞİT – ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
  13. GİZEM KAREN – ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
  14. TUNAHAN HAZIR – ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ
  15. ÖZGÜR DİREK – HİTİT ÜNİVERSİTESİ
  16. YUSUF İŞ – HİTİT ÜNİVERSİTESİ
  17. ERSİN KOPUZ – KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
  18. MERT ŞEN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ
  19. DİLARA GÜLSEREN – MERSİN ÜNİVERSİTESİ
  20. RAGIP SERKAN KARSLI – KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  21. TURGUT POLAT – KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  22. MEHMET ALİ TAHIL – SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
  23. YEŞİM SANDAL  – İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
  24. MERVE LÜLE – İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
  25. GAMZE DEMİR- KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
  26. YAKUP ZİĞALOĞLU – KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
  27. RIZA BORA KARTAL – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
  28. SEDA GENÇ – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
  29. DENİZ KARAKAŞ – İSTANBUL KEMERBIRGAZ ÜNİVERSİTESİ
  30. EBRU HAMAMCIOĞLU – ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
  31. HASİBE DELİBAL – HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
  32. YUNUS KARAYAMA – ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
  33. MERZİYE GÖK – ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
  34. ENES ERDEM YERİNDE – CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
  35. FATİH ÖZDEMİR – GAZİ ÜNİVERSİTESİ
  36. DERYA ALSAÇ – GAZİ ÜNİVERSİTESİ
  37. DUYGU MERİÇ – KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
  38. KAAN YALÇIN – İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
  39. FURKAN GÜRSOY – ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
  40. KAZIM SAYAR – ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
  41. BERÇEM BAYAT – BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
  42. TURGUT ÖZAKAN – İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
  43. LOKMAN YILMAZ – GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
  44. SELDA YILMAZ – ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
  45. KADİR KAÇINURKOM – KAYSERİ NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ
  46. MUHAMMED ASLAN – BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
  47. GAMZE İLHAN – DÜZCE ÜNİVERSİTESİ