TUİÇ Biga Söyleşileri: “Çin’in Küresel Sisteme Bakışı ve ABD ile İlişkileri”

0
524

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği – TUİÇ Biga Ekibi çalışmalarına son hızı ile devam ediyor.

Ekibimiz, TUİÇ Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite Temsilcileri bünyesinde bulunan Esra Yılmaz, Samet Ersan, Şeyda Öcal, Abdullah Aksoy, Merziye Gök, Sefa Saygın, Hilal Şenel, Yusuf Akkuş, Günay Yalçın, Dilek Yapar, Makbule Yılmaz, Kübra Doğruyol, Hakan Yahya Okay, Aygül Aktaş, Melih Şah Sakallı, Semih Erol, Arzu Akgül,  ve Mehmet Nizam isimli kişilerden oluşmaktadır.

TUİÇ Biga Söyleşilerinin amacı; ulusal ve uluslararası gündem, edebiyat, sanat üzerine söyleşilerin gerçekleşebileceği ve geleceğin emanetçisi olan biz gençlerin, büyüklerimizin bilgi birikiminden ve tecrübelerinden yararlanabileceği okul ortamından uzak sıcak bir ortam oluşturmaktır.

TUİÇ Biga Söyleşileri: “ Çin’in Küresel Sisteme Bakışı ve ABD ile İlişkileri”

TUİÇ Biga Söyleşileri

22 Aralık 2016 Perşembe günü saat 10.00 – 12.00 arası değerli hocamız Yrd. Doç. Dr. Cemre Pekcan ile birlikte ÇOMÜ – Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde  ”Çin’in Küresel Sisteme Bakışı ve ABD ile İlişkileri” başlıklı söyleşimizi gerçekleştirdik.

TUİÇ Biga Söyleşileri: “Yeni Azınlık’ Kavramı Işığında Avrupa’nın Göçmen Sorunu”

T

26 Aralık 2016 Pazartesi günü saat 13.00 – 15.00 arası değerli hocamız Araştırma Görevlisi Dr. Nihal Eminoğlu ile birlikte ÇOMÜ – Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde “ ‘Yeni Azınlık’ Kavramı Işığında Avrupa’nın Göçmen Sorunu” başlıklı söyleşimizi gerçekleştirdik.

Kıymetli hocalarımıza ve arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Samet ERSAN
TUİÇ Organizasyon Koordinatörü
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite TUİÇ Temsilcisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.