TUİÇ ‘’Global Liderlik Forumu’’na Katılıyor

0
230

Global Liderlik Forumu(GLF) Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet Liderlik Okulu ve Amerikan Araştırmaları Merkezi tarafından Türkiyem Vakfı’nın da desteği ile her akademik yıl düzenlenen bir sertifika program olup bu yılda 3-4 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

GLF uluslararası ilişkiler düzeyinde küresel politikaları; Türkiye’nin bu küresel politikalar çerçevesinde bölgesel ve ikili ilişkilerini bir çok açıdan ele alarak katılımcılarına farklı bakış açıları kazandırmayı amaçlamaktadır.

Global Liderlik Forumu her akademik yıl liderliğin farklı unsur ve konularını dünyanın dört bir yanında ve Türkiye’de liderlik nitelikleriyle ön plana çıkan birçok konuğun katılımıyla gerçekleştirmektedir. Bu sayede farklı konulardaki bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşan konuklar aynı zamanda günümüz dünyasında nasıl lider olunduğu ile ilgili deneyimlerini katılımcılarla paylaşırlar. Programın amacı bu sayede geleceğin liderlerini yetiştirme yolunda katılımcıları gerekli bilgi ile donatmak ve yeni bakış açıları kazanmalarını sağlayarak vizyonlarını genişletmektir.

TUİÇ olarak bu yıl tarafımıza program için sınırlı sayıda bir kontenjan ayrılmış olup 20 Nisan 2014 tarihine kadar programa katılmak isteyen arkadaşların ilknuryantuna@gmail.com adresine isim, soyisim, e-mail, telefon numaraları ve neden katılmak istediklerini anlatan kısa bir yazı ile mail atmaları rica olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.