Uluslararası İlişkiler Çalışamaları Derneği (TUİÇ) bütün diğer Sivil Toplum Kuruluşları gibi kâr amacı gütmeyen, üyelerinin ve bağışçılarının destekleriyle faaliyetlerini sürdüren bir akademik platformdur. 2016 yılı itibariyle dernek bazında üyelik altyapımızı “Raklet” altyapısında düzenledik. TUİÇ’in ağına katıldığınızda hem TUİÇ fırsatlarından yararlanma hem de Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği’ne katkıda bulunabilirsiniz. Üyelik ile ilgili ayrıntılar aşağıdaki gibidir:ÜYELİK İŞLEMLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 • Üyelik ücretimiz 50 TL ve aylık aidatımız 10 TL’dir.
 • Aylık aidatlar hesabınıza bir yıllık toplam 120 TL olarak yansıtılır, isterseniz bir defada isterseniz parçalar halinde ödeyebilirsiniz.
 • Ödemelerinizi kredi kartı ile peşin ya da taksitli olarak yapabilir, otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

TUİÇ’e üye olmak için uyelik.tuicakademi.org linkine tıklatabilir veya aşağıdaki görsele tıklatarak bu linki gidebilirsiniz.

Sorularınız ve sorunlarınız için: iletisim@tuic.org.tr

Önceki İçerikBölgeselleşme ve Bölgeselleşme Örneği: NAFTA
Sonraki İçerikAB Vatandaşlığı Kavramının Hukuki Süreci
TUİÇ’in Medya Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ramazan Ahmet Aydın Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Arktik Bölge üzerine makaleler yazmış ve konferansta konuşmacı olarak görev almıştır. Aynı zamanda kısa film yarışmalarında yönetmen olarak dereceler elde etmiştir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Fransızca ve İtalyanca, başlangıç seviyesinde Rusça bilmektedir.

3 Yorumlar

 1. Merhaba bende uluslararası ilişkiler okuyorum ve derneginize katılmak istiyorum fakat öncesinde gelip görmek istiyorum derneği . gelip ziyaret edebilir miyim? Adresinizi ve iletişim numaranizi verebilir misiniz?

  • Merhabalar, ofisimizde süren tadilat ve düzenleme çalışmaları nedeniyle şuan ziyarete kapalı, en yakın zamanda açmak için çabalıyoruz.
   İletişim bilgilerimizi, sitemizin iletişim bölümünden bulmanız mümkün.
   Saygılarımızla.

 2. Merhabalar hayırlıçalışmalar Allah başarılarınızı daim eylesin.
  Ben yabancı uyruklu öğrenciyim uluslararası ilişkiler bölümünde okuyorum ben de üye olmak iste yorum ama yabancıların üye olma haki varmı yada yokmu onu sormak istedim.Bide sizin çalışmalarınızı yakindan görmek isterim tadilatiniz bitince bana mail atarsanız sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.