Burak Yalım – Yönetim Kurulu Başkanı
TUİÇ’in Kurucu Başkanlığını yapan Burak Yalım 1987 Bursa İnegöl’de dünyaya geldi. Sivil Toplum faaliyetlerine ilk ve orta öğrenim yıllarında başladı ve lisans eğitimini gerçekleştirdiği Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Topluluğu Başkanlığı görevini yürüttü. Uluslararası İlişkiler’de Kariyer, Kişisel Gelişim ve Balkanlar başta olmak üzere bir çok konuda konferans ve seminerler gerçekleştirmiştir.
İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Boşnakça bilmektedir.

Murat Elbeye – Genel Sekreter
Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2011 yılından bu yana TUİÇ bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Hobi olarak seramik ve iç mekan bitki tasarımı ile ilgilenen Elbeye, Siyaset Felsefesi ve Sanat Tarihi’ne özel ilgi duymakta olup, iyi seviyede İngilizce, giriş seviye Fransızca ve Almanca bilmektedir.

İletişim için: murat.elbeye@tuic.org.tr

Ahmet Aydın – Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı
TUİÇ’in Medya Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ramazan Ahmet Aydın Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Arktik Bölge üzerine makaleler yazmış ve konferansta konuşmacı olarak görev almıştır. Aynı zamanda kısa film yarışmalarında yönetmen olarak dereceler elde etmiştir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Fransızca ve İtalyanca, başlangıç seviyesinde Rusça bilmektedir.

İletişim için: ahmet.aydin@tuic.org.tr

Merve YAZICI – Staj ve Sertifika Programlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı
Marmara Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde okumakta olan Merve YAZICI, özel olarak Siber ve Uluslararası Güvenlik konularıyla ilgilenmektedir.

İletişim için: merve.yazici@tuic.org.tr

Mehmet Nizam – Organizasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü lisans öğrenimine devam eden Mehmet NİZAM’ın stajyer olarak başlayan TUİÇ serüveni Balkan Araştırma Merkezi koordinatörü olarak devam etmiş ve yeni görevine gelmiştir.

İletişim için: mehmet.nizam@tuic.org.tr