Burak Yalım – Yönetim Kurulu Başkanı
TUİÇ’in Kurucu Başkanlığını yapan Burak Yalım, Sivil Toplum faaliyetlerine ilk ve orta öğrenim yıllarında başladı ve lisans eğitimini gerçekleştirdiği Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Topluluğu Başkanlığı görevini yürüttü. Uluslararası İlişkiler’de Kariyer, Kişisel Gelişim ve Balkanlar başta olmak üzere bir çok konuda konferans ve seminerler gerçekleştirmiştir.
İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Boşnakça bilmektedir.

Murat Elbeye – Genel Sekreter
Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2011 yılından bu yana TUİÇ bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Hobi olarak seramik ve iç mekan bitki tasarımı ile ilgilenen Elbeye, Siyaset Felsefesi ve Sanat Tarihi’ne özel ilgi duymakta olup, iyi seviyede İngilizce, giriş seviye Fransızca ve Almanca bilmektedir.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: murat.elbeye@tuic.org.tr[/vc_message]

H. Caner Bayrak – Kurumsal İletişim Direktörü
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Uluslararası Politik Ekonomi alanında yüksek lisansına devam etmektedir. Göç, Güvenlik Çalışmaları ve Savunma Sanayii alanlarına ilgi duymakta olup iyi derecede ingilizce bilmektedir.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: caner.bayrak@tuic.org.tr[/vc_message]

Ahmet Aydın – Kurumsal Planlama Direktörü
Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Arktik Bölge üzerine makaleler yazmış ve konferansta konuşmacı olarak görev almıştır. Aynı zamanda kısa film yarışmalarında yönetmen olarak dereceler elde etmiştir. İyi derecede İngilizce, orta derecede Fransızca ve İtalyanca, başlangıç seviyesinde Rusça bilmektedir.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: ahmet.aydin@tuic.org.tr[/vc_message]

Merve YAZICI – Araştırma Merkezleri Direktörü
Marmara Üniversitesi, ‘Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler’ mezunu olan Merve Yazıcı, Dokuz Eylül Üniversitesi ‘Uluslararası İlişkiler’ programında yüksek lisansa devam etmektedir. Siber güvenlik konusuyla ilgilenip bu alanda çeşitli makale ve çevirilerinin yanısıra ufak bir özel sektör deneyimi bulunup; ek olarak ortadoğu ve anlaşmazlık çözümleri konularına ilgi duymaktadır.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: merve.yazici@tuic.org.tr[/vc_message]

Doğukan Çetin – Staj Programları Direktörü
Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü Ön Lisans mezunu olup, Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü lisans programına devam etmektedir. Okul bünyesinde öğrenci temsilciliği ve kulüp başkanlığı yapmıştır. 2015 yılında TUİÇ ailesine katılmış ve çeşitli görevlerde bulunmuştur. Yakın dönem siyasi tarih ve bölgesel çatışmalar üzerine araştırmalar yapmakta olup, iyi derece İngilizce bilmektedir.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: dogukan.cetin@tuicakademi.org[/vc_message]

Ersin Kopuz – Üniversite Temsilcilikleri Direktörü
Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrenimini sürdürmektedir. Kocaeli Üniversitesi Siyasal Bilimler Kulübü Başkan Yardımcılığı görevinde ve TUİÇ Kocaeli temsilciliğinde çeşitli faaliyetlerde bulunmuştur. Siyaset Felsefesi ve Siyasi Tarih alanlarına ilgi duymaktadır. İyi seviyede İngilizce bilmektedir.

[vc_message icon_fontawesome=”fa fa-comments”]İletişim için: ersin.kopuz@tuicakademi.org[/vc_message]