Çalışma Ekibi

BURAK YALIM – YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ailesi Bosna Hersek ve Bulgaristan göçmeni olan Burak Yalım, ilk-orta ve lise öğrenimini İnegöl’de tamamladı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2011 yılında TUİÇ Kurucu Başkanlığını yaptı. 2013 yılında doktora eğitimine yine uluslararası ilişkiler alanında Bosna Hersek Uluslararası Saraybosna Üniversitesinde başladı. Bosna Hersek ile İlişkileri Geliştirme Merkezi Vakfı’nda (BİGMEV) proje yöneticisi olarak çalıştı. Bosna Hersek’te bulunduğu sürede Bosna Hersekli gençlerle Türkiye Mezunları Derneği kuruluş çalışmalarına katkı verdi. 2015 yılında Türkiye’ye dönen Yalım, bir süre yönetici asistanlığı yaptıktan sonra Tabiat Binicilik Merkezi Derneği kurucu üyeliği ve Tabiat LTD. şirketi Kurucu Müdürlüğü görevlerini üstlendi. 2019 yılında yeniden TUİÇ Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Yalım, bir süre ara verdiği doktora çalışmalarına Kocaeli Üniversitesi Göç Çalışmaları programında devam etmektedir.

İletişim: [email protected]

ERSİN KOPUZ – GENEL SEKRETER

29 Eylül 1995 tarihinde Rize’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Rize’de tamamladı. Kocaeli Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(2014-2018) bölümünden mezun oldu. İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(2019-2021) Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans öğrencisidir. Siyaset felsefesi, Türk modernleşmesi, Kamu Politikası ve Sivil Toplum alanlarına ilgi duymaktadır. Sivil toplum kuruluşları ve belediyelerde çeşitli görevlerde bulunmuş, öğrenci kulüplerinde konferanslar, sosyal yardımlaşma projeleri ve eğitim gezileri gerçekleştirmiştir. Habitat Derneği’nde Yarını Kodlayanlar Projesi ve Geleceğini Tasarla Projesi’nde eğitmenlik yapmaktadır. TUİÇ’te 2016 yılında Üniversite Temsilciliği ve 2017 yılında Üniversite Temsilcilikleri Direktörü görevlerini üstlenmiştir. TUİÇ Genel Sekreteri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim: [email protected]

MERVE YAZICI – GENEL YAYIN KOORDİNATÖRÜ

1992 yılında İzmir’de doğan Merve Yazıcı, lise eğitimini Hayrettin Duran Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans programına Dokuz Eylül üniversitesinde devam etmektedir.

Özel sektörde bilişim alanında çalışmıştır. TUİÇ’e 2015 yılında stajyer olarak başlamış olmakla birlikte şu an Genel Yayın Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

İletişim: [email protected]

MERVE DEMİRDELEN – PROJE VE İŞBİRLİĞİ KOORDİNATÖRÜ

1998 Yılında Gaziantep doğumlu olan Merve Demirdelen, lise öğrenimini Ahmet Erkul Ticaret Meslek Lisesi Pazarlama/Perakende bölümünde Yüksek Onur Öğrencisi olarak tamamlayarak üniversite öğrenimine Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi- Uluslararası İlişkiler bölümünde başladı. Daha sonra Mersin Üniversitesi’ne yatay geçiş yaptı. Hali hazırda 4. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimine devam etmektedir. Erasmus+ öğrenim hareketliliği ile 2019’da Polonya’da değişim öğrenciliği deneyimi edinmiş, daha sonra AB’nin Youth Worker ağına katılarak AB projeleri yazma, yürütme hakkında çeşitli eğitimler almıştır.  Lise yıllarından itibaren çeşitli sektörlerde deneyimler edinmiş ve alan dışı eğitimler ile kendini geliştirmektedir. Halihazırda Bursa’da bir firmada İhracat Asistanı olarak çalışmakta ve 2020’den beri TUİÇ’te Proje ve İşbirliği Koordinatörlüğü yapmaktadır.

İletişim: [email protected]

OĞUZ KAAN ÖZALP – AKADEMİ KOORDİNATÖRÜ

İzmir’de 1996 yılında doğan Oğuz Kaan Özalp, lise eğitimini Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Şu an Orta Doğu Teknik Üniversitesi Latin ve Kuzey Amerika Çalışmaları’nda yüksek lisans eğitimi devam etmektedir.

Ana çalışma alanları göç ve göç teorileri, karşılaştırmalı politika ve Latin ve Kuzey Amerika politikalarından oluşmaktadır. Bu alanlarda akademik ve sivil toplum konulu birçok zeminde çalışmalar yürüten Özalp, şu an TUİÇ’te Akademi Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

İletişim: [email protected]

HAKAN KARADİKEN – O-STAJ KOORDİNATÖRÜ

1994 Kocaeli doğumlu olan Hakan Karadiken, liseyi Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde devam etmiştir. 2018 yılında ise Kocaeli Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler bilim dalında yüksek lisans yapan Karadiken, şu an Uludağ Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Lisans eğitimi sırasında Siyasal Bilimler Kulübü’nün yönetim kurulunda yer alan Karadiken, 2017 yılında TUİÇ ile tanışmıştır. Üniversitede temsilci olarak görev alarak yer aldığı TUİÇ’te şu an O-Staj koordinatörlüğünü yürütmektedir. Ayrıca O-staj programında Siyasal İdeolojiler ve Anarşizm Okumaları adlı eğitimleri yürütmektedir.

İletişim: [email protected]

GÜZİDE GÜLİZAR DOĞAN – KURUMSAL İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ

24 Mayıs 1999 tarihinde Ankara’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Şu anda Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümünde  3. sınıf lisans öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.  Hem lise hem üniversite hayatında birçok yaratıcılık, çevre farkındalığı, kültürel etkileşim, Birleşmiş Milletler içerikli sosyal etkinliklerde yer aldı ve ödüller kazandı. Okuduğu üniversitenin Model Birleşmiş Milletler Topluluğu’nda öncelikle Sosyal Medya ekibi daha sonra Proje Koordinasyon ekiplerinde yer aldı. Şu anda bu topluluğun başkanlığını üstlenmektedir. Aynı zamanda tarafsız gazete kimliğindeki The FEAS Journal’ın kurucu ekibi arasındadır, hala aktif olarak İngilizce sitenin Editörlüğünü ve Sosyal Medya Yönetimi’ni üstlenmektedir. Uluslararası Hukuk, sürdürülebilir kalkınma, çevre farkındalığı ve Birleşmiş Milletler’in dünya düzenine etkisi konularına ilgi duymaktadır. TUİÇ’te Sosyal Medya Yöneticiliği’ni üstlenmektedir.  İyi derecede İngilizce, orta seviyede İspanyolca bilmektedir.

ÇEKDAR AKÖZEL – TEMSİLCİLİKLER KOORDİNATÖRÜ

1996 yılında Mardin’de doğan Çekdar Aközel, ilk ve ortaöğrenimini Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da bulunan Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler lisansını tamamladı.

2018 yılında, Türk İş birliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Tecrübe Paylaşım Programı ile Gönüllü Elçi olarak Orta Afrika ülkesi olan Kamerun’da çeşitli yardım faaliyetlerine katıldı. 2019 yılında Litvanya’da bulunan Vytautas Magnus Üniversitesi’nde Erasmus programını tamamladıktan sonra, ABD’nin Maryland eyaletinde Work and Travel yaz programına katıldı. Stajını Saraybosna Yunus Emre Enstitüsü’nde tamamladı. 2019 yılında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Öğrenci Parlamentosunda Uluslararası İlişkiler bölüm başkanı seçildi. İleri derecede İngilizce ve Kürtçe, temel seviyede Boşnakça bilmektedir. 2017 yılında TUİÇ Üniversite Temsilcisi olarak çalışmalar yapmıştır. Şu an TUİÇ Temsilcilikler Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

İletişim: [email protected]

RABİA GİZEM ŞENOĞLU – ULİWİKİ KOORDİNATÖRÜ

Rabia Gizem Şenoğlu 1996 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimlerini Antalya’da tamamladıktan sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazanmıştır. Lisans son sınıf öğrencisi olan Rabia Gizem Şenoğlu, University of California Santa Cruz’da feminizm ve sosyal adalet konusunda eğitim almış, mayıs ayında TUİÇ’e katılarak UliWiki isimli Uluslararası İlişkiler Sözlüğünün koordinatörü olmuştur. Aynı zamanda Popüler Akım ile Tablet Düşünce isimli platformlarda çevirmen ve yazar olarak çalışmalar yapmakta, KAGİDER’de  2020 Genç Kadın Lider üyesi olarak da aktif rol almaktadır.  İlgi alanları, iktisat, politik sosyoloji, zorunlu göç ve kadın çalışmalarıdır.

İletişim: [email protected]

BİRSEN AKYÜZ – İNSAN KAYNAKLARI EKİBİ

1995 Sakarya doğumlu olan Birsen Akyüz, lise eğitimini Arifiye Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra eğitimine Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etmiştir. Üniversite döneminde 2018 TUİÇ’in Marmara Üniversitesi temsilciliğini yürüten Akyüz, Türk İş birliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA)  ve bir özel bankada stajlarını yaptıktan sonra Baykar Makina’da İnsan Kaynakları stajyeri olarak görev almıştır.

Bi’Dünyaİçerik ekibinde proje ve organizasyon sorumlusu olarak görev alan Akyüz, şu an TUİÇ İnsan Kaynakları Koordinatörlüğünü yürütmektedir.

İletişim: [email protected]

DİLEK KEÇECİ – İNSAN KAYNAKLARI EKİBİ

İstanbul Medipol Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrenci olan Dilek Keçeci, TUİÇ’te İnsan Kaynakları biriminde gönüllü olarak çalışmaktadır. TUIÇ’in yanı sıra okulundaki öğrenci kulüplerinde de gönüllü olarak çalışmıştır. Kültürel çalışmalara ilgi duymaktadır. İyi seviyede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilmektedir.

İletişim: [email protected]

BÜŞRA KAVRAYICI – İNSAN KAYNAKLARI EKİBİ

1991 doğumlu Büşra Kavrayıcı İnsan Kaynakları Yönetimi Lisans programını 2014 yılında tamamladı. Öğrencilik yıllarından itibaren sürdürdüğü çalışma hayatına gerek özel seķtör gerekse sivil toplum kuruluşlarında profesyonel ve yarı profesyonel sorumluluklarla devam etti. Şu anda İstanbul Üniversitesinin açmış olduğu ikinci üniversite programından yararlanarak Sosyoloji eğitimine devam etmektedir.

İletişim: [email protected]

DAMLA İREM ÜSTÜNTAŞ – İNSAN KAYNAKLARI EKİBİ

1998 yılı Tekirdağ doğumlu Damla İrem Üstüntaş, lise öğrenimini Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümüne başlamıştır ve 2018 yılında Uluslararası İlişkiler yan dal programına kabul edilmiştir. Eğitimine halen burada devam etmektedir. Çeşitli sosyal gönüllülük projelerinde rol alan ve okul gazetesinde köşe yazarı olan Üstüntaş, hobi olarak sanatla ilgilenmektedir. Boş vakitlerinde akrilik tabloları, sulu boya resimleri ve seramik yapmaktadır. Eylül 2020 tarihinden bu yana TUİÇ insan kaynakları ekibi bünyesinde yer almaktadır. Araştırma konuları arasında dış politika, uluslararası hukuk, Türk-Rus ilişkileri, vatandaşlık çalışmaları, Türk siyasetinde vatandaşlık, toplumsal cinsiyet ve uluslararası güvenlik yer almaktadır.

İletişim: [email protected]

UZAY YÜKSEKKAYA – PROJE VE İŞBİRLİĞİ EKİBİ

1997 yılında Sakarya’da doğan Uzay Yüksekkaya, liseyi Ankara Mobil Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir ve üniversite eğitimine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümü 4. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

2020 yazında AB Başkanlığı ve TUİÇ’te staj yapan Yüksekkaya, Ağustos 2019’dan beri Eskişehir Avrupa Birliği Derneğinde proje koordinatörlüğü yapmaktadır. Ayrıca 5 Erasmus+ KA105 projesi yazmış ve 2 tane de projeye katılmıştır. ESOGÜ Uluslararası İlişkiler Kulübü’nde 2019/2020 döneminde başkanlık yapmıştır. Eylül 2020’den itibaren TUİÇ’te Proje Yönetimi Ekibi üyesi olarak yer almaktadır.

İletişim: [email protected]

HALİS AKÖZÜM – PROJE VE İŞBİRLİĞİ EKİBİ

12 Mart 2000 tarihinde Adana da doğdu. Lise eğitimini Açık öğretim de tamamladıktan sonra Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde 2. Sınıfta okumaktadır.

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı çerçevesinde Oyun Atölyesi ve Mevsimlik Aile İşçilerinin Hakları  projelerini hayata geçirmiştir. Gençlik ve Spor Bakanlığı dahil olmak üzere bir çok kuruluşa ve hibe programına proje yazmaktadır. Developer Student Club AHBVÜ kurucu Lead olarak görev yapmıştır. Genç Liderler Kulübü Kurucu Başkanı, Ekonomi, Sosyal Araştırmalar Merkezinde Araştırmacı ve İnovatif Düşünce Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Uluslararası Gençlik Formun’ nda yer almaktadır.  TUİÇ Proje ve İşbirliği Ekibinde görev yapmaktadır.

İletişim: [email protected]

METİN ER – PROJE VE İŞBİRLİĞİ EKİBİ

Nevşehir’de doğan Metin ER, ilköğretim ve Lise eğitimini Konya’da, üniversite eğitimini ise Kayseri’de tamamladı. Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü yüksek Lisans öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir. Günümüzde Londra’da yaşamaktadır.

Eğitim ve meslek hayatında edindiği tecrübeler ile uluslararası ticari faaliyetler ve projeler üzerine çalışmaktadır. Sosyal faaliyetlerin toplum için önemini bilmekte olan Er, özellikle uluslararası çalışmalara ve gençlik projelerine destek vermektedir. Bu minvalde TUİÇ Proje ve İşbirliği ekibinde yer almaktadır.

İletişim: [email protected]

BENGİSU DEREŞ – SOSYAL MEDYA EKİBİ

16 Nisan 1998 tarihinde Ankara’da doğdu. İlkokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra şu an son sınıf öğrencisi olduğu Gazi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünde lisans eğitimine başladı. Burada AHBVU Model Birleşmiş Milletler Topluluğu’nun Başkan Yardımcılığını yürütmektedir. Eğitim hayatı süresince çeşitli sosyal aktivitelerde yer aldı, özellikle yazmaya ve münazaraya yöneldi. The FEAS Journal’ın kurucu ekibi arasındadır, hala aktif olarak Yönetim Kurulu üyesi olup uzunca bir süre Yardımcı GYY’lik görevini üstlendi. Bu oluşumların yanı sıra IVA-HAGED’in de yönetim kadrosunda yer almaktadır. TUİÇ’te Sosyal Medya Biriminde çalışmalarını sürdürmektedir. Çeşitli konferanslarda ve çalışmalarda görev aldı, buralarda deneyim ve ödüller kazandı. Avrupa çalışmaları, sürdürülebilir kalkınma, göç ve tarih konularına ilgi duymaktadır. Amatör olarak grafik tasarımı, yazarlık ve çevirmenlikle uğraşmaktadır. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca ve Almanca bilmektedir.

GÖKTÜRK METEHAN TOKLU – SOSYAL MEDYA EKİBİ

Adana’nın Seyhan ilçesinde 1995 yılında doğan Göktürk Metehan Toklu, lise eğitimini Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Yalova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü 4. sınıf öğrencisi olarak devam ettirmektedir.

Üniversite eğitimini esnasında kulüp ve etkinliklerde aktif görev almıştır. Özellikle Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi konularına yoğunlaşmıştır. 2019 yılının Kasım ayından itibaren Yalova Üniversitesi Uluslararası Çatışma Çözümleri Uyguluma ve Araştrma Merkezinde Editör ve Yazar olarak görev yapmaya başlamış ve halen de görevini devam ettirmektedir.

İletişim: [email protected]

HALİME GÖZLER – TEMSİLCİLİKLER KOORDİNATÖR YARDIMCISI

Denizli’de 1998 yılında doğan Halime Gözler lise eğitimini Yesevi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, ardından 2016 yılında üniversite eğitimine Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde başlamıştır. Üniversite eğitimi halen devam etmektedir ve lisans 4.sınıf öğrencisidir.

Staj süreci, özel bir dış ticaret şirketinde finansal dış ilişkiler üzerine tamamlanmıştır. 2017’de Uluslararası Saraybosna Üniversite’sinde TUİÇ Üniversite temsilci ekibinde görev almıştır. 2017-2018 yıllarında TUİÇ IUS temsilciliği olarak üniversite bünyesinde gerçekleştirilen projelerde ve düzenlenen programlarda yer almıştır. Kitap analizleri, kulüp tanıtım günleri ve diğer çalışmalarda görev aldı. Ekim 2020 itibariyle TUİÇ Temsilcilik Koordinatörlüğünde Gönüllü olarak görev almaktadır.

SELEN ÇETİN – BAŞ EDİTÖR

Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Selen Çetin, Milli Savunma Üniversitesi Savaş Araştırmaları programında  yüksek lisans öğrenimini sürdürmektedir. Uluslararası güvenlik, terörle mücadele, geleceğin savaşları konularıyla ilgilenmektedir. Bu alanlarda yürüttüğü çeşitli araştırmaları vardır. Yurtdışında bu konularla ilgili pek çok konferans, seminer ve derse katılmıştır. İleri seviyede İngilizce, başlangıç düzeyinde Fransızca bilmektedir.

İletişim: [email protected]

ÖYKÜ TANSUĞ –  EDİTÖR EKİBİ

1998 yılında İzmir’in Konak ilçesinde dünyaya gelen Öykü Tansuğ, lise eğitimini 2016 yılında Menemen Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimine Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde 4. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

2017 yılında Ege Üniversitesi Hazırlık sınıfını Pearson Assured sertifikası ile tamamlayan ve 2019 yazında Work and Travel programı kapsamında ABD’de bulunan Öykü Tansuğ, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Ayrıca, 10-21 Ağustos 2020 tarihleri arasında katıldığı Uluslararası Şeffaflık Örgütü Yaz Okulu’nu da başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Özel sektörde deneyim kazanmak amacıyla Eylül 2020-Ekim 2020 tarihleri arasında Sakıpağa Süt Gıda Sanayi A.Ş.’de staj yapmıştır. 2020 yılı Eylül ayında TUİÇ’te gönüllü olarak web sitesi editörlüğü görevine başlamıştır.

DERYA AZER – EDİTÖR EKİBİ

İstanbul’da 1997 yılında doğan Derya Azer, lise eğitimini Özel İtalyan Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Şu an yüksek lisans eğitimine Bologna Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde devam ediyor.

Lisans yıllarında Hayat Sende ve Çorbada Tuzun Olsun derneklerinde gönüllük aktivitelerinde rol alan Derya Azer, ayrıca Daiichi Sankyo ilaç şirketinde bir yıl İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim departmanında stajyerlik görevi yaptı. Son olarak Eylül 2020’den beri TUİÇ’te gönüllü websitesi editörlüğü yapmaktadır.

İletişim: [email protected]

GİZEM GÜVEN – EDİTÖR EKİBİ

1997 yılında İstanbul’da doğan Gizem Güven, liseyi Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesi’nde tamamlayıp eğitimine Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler lisansıyla devam etmiştir. Bu süreç içinde medya çalışmalarına eğilen Güven, FOX TV’de stajyer muhabir olarak staj yapmış ve GİSAM çatısı altında ODTÜ için görsel-işitsel içerikler üreterek öğrenci asistanı olarak görev almıştır. Eylül 2020 tarihinden bu yana ise TUİÇ’te web sitesi editörlüğü görevini yürütmektedir.

İletişim: [email protected]

SELİN DİKMEN – ULİWİKİ EKİBİ

Edirne’de 1997 yılında doğan Selin Dikmen, lise eğitimini Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Bradford Üniversitesi’nde Barış Çalışmaları üzerine Erasmus yaptı.

Hükümet ve Liderlik Okulu, Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Penti’de staj yapmıştır. Lösev, TOG ve Sosyalben gönüllüsüdür. 2020 Eylül ayından beri TUİÇ’te UliWiki İçerik Yazarı olarak görev almaktadır.

İletişim: [email protected]

MUHAMMED EMİN KESKİN – ULİWİKİ EKİBİ

Kırıkkale’de 1998 yılında doğan Muhammed Emin Keskin lise öğrenimini Kırıkkale Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Şu anda eğitimine Hacettepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 4. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Çeşitli kurumlarda staj deneyimi olmuştur. İlk stajını Şubat 2019 – Mart 2019 tarihinde Başkent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi’nde ikinci stajını ise Temmuz 2019 – Ağustos 2019 tarihleri arasında 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü’nde tamamlamıştır. 2020 yılında Erasmus programı kapsamında 1 ay süre ile Bosna-Hersek Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde eğitim gören Keskin, Eylül 2020 tarihinden beri Albaraka Türk Katılım Bankası’nda Genç Albarakalı olarak yarı zamanlı çalışmaya devam etmektedir. Eylül 2020 tarihinden beri UliWiki içerik yazarı olarak TUİÇ bünyesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

İletişim: [email protected]