TUİÇ Kırklareli Üniversitesi Temsilcileri İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!

0
562
İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

TUİÇ Kırklareli Üniversitesi Temsilcileri  İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!

TUİÇ’i oluşturan değerlerden “Anadolu Hareketi” kapsamında gerçekleştirilen temsilcilik seçimlerinin ardından, kurumumuzu Kırklareli Üniversitesi’nde temsil etme ve çalışmalarımızı yaygınlaştırmaya gönüllü olarak seçilen arkadaşlarımız ilk toplantılarını gerçekleştirdiler.

Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencileri ile bir araya gelen temsilcilik ekibimiz derneğimizin ve akademimizin yaptığı çalışmaları ilgili arkadaşlara anlatarak büyük bir aile olma yolunda ilk adımı attılar.
Uluslararası ilişkiler öğrencileri ve ilgilileri olarak okulda alınandan daha fazlasını öğrenmek ve öğretmek adına yapılabilecek çalışmaları değerlendirdiler. Birlikte çalışma planlarını yapan ekibimiz, aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Diplomat Okulu ile ilgili de yol gösterici olup toplantı sonunda bir sonraki toplantı ile ilgili ayrıntıları kararlaştırdılar.

TUİÇ Ailesi olarak yurdun dört bir yanında sivil topluma, bilgiye ve akademiye gönül veren tüm takipçilerimiz ve yol arkadaşlarımız adına kendilerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Sponsorlu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here