“Babam Alija Izetbegovic”

0
775

Bosna Sancak Akademik Tarih ve Kültür Vakfı’nın bu yıl ikincisini gerçekleştireceği Bosna Sancak Kültür Günleri etkinliği kapsamında Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Üyesi Sayın Bakir Izetbegovic konuşmacı olarak 15 Ekim 2017 Pazar günü İstanbul’a geliyor.

Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi Üyesi Bakir Izetbegovic İstanbul Sultanahmet’te bulunan Marmara Üniversitesi Rektörlük Binası Ord. Prof. Dr. Nihad Sayar Konferans Salonu’nda saat 15.00’de gerçekleştireceği konuşmada 14 yıl önce vefat eden Bosna Hersek Kurucu Cumhurbaşkanı Alija Izetbegovic ve Bosna Hersek’i anlatacak. “Babam Alija Izetbegovic” başlıklı konferansa Balkan Çalışmalarına ve Bosna Hersek’e ilgi duyan tüm TUİÇ takipçileri ve gönüllülerini davet ediyoruz.

Katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir. TUİÇ Başkanı Burak Yalım’ın da katılacağı konferans sonrasında katılımcılarla tanışmak ve TUİÇ’in faaliyetleri ile ilgili sohbet etmek istiyoruz.

Bosna Sancak Akademik Tarih ve Kültür Vakfı’nın web sitesi üzerinden “Bosna Sancak Kültür Günleri” kapsamında gerçekleştirilecek, konser, sergi vb. diğer etkinliklerin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu

https://www.bsavakfi.org/bosna-sancak-kueltuer-guenleri-2017

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here