UliWiki Ekip Çağrısı!

0
422

 TUİÇ tarafından kurulan UliWiki (Uluslararası İlişkiler Sözlüğü), 2017 yılından itibaren faaliyet gösteren WikiMedia tabanlı Uluslararası İlişkiler veri tabanıdır. UliWiki’nin amacı Uluslararası İlişkiler alanı için güvenilir kaynaklardan elde edilen verilerin, bir araya getirilmesi ile bir başucu kaynağı olmaktır.

UliWiki’de uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, hukuk ve iktisat alanlarında güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilerle içerik yazılmaya devam edilmektedir. Bununla beraber, uluslararası ilişkilerde önemli şahsiyetlerinin biyografilerine de yer verilmekte ve uluslararası ilişkiler ile alakalı sosyoloji ve psikoloji konularına da değinilmektedir.

Başvuru Kriterleri

  • Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Sosyoloji, Hukuk vb. bölümlerinde lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi veya ilgili bölümlerden yeni mezun olan,
  • Akademik bilgi donanımına sahip, okumaya ve araştırmaya istekli hevesli olan,
  • Teslim tarihine bağlı kalarak ve sorumluluk alarak içerik üretebilecek,
  • Ekip çalışmasını seven ve görev bilincine sahip,

Bizimle beraber UliWiki’nin bir parçası olmak isteyen; araştırmayı okumayı ve yazmayı seven gönüllü içerik üreticisi ekip arkadaşları arıyoruz!

Sponsorlu

SON BAŞVURU TARİHİ 5 EKİM!

Başvuru formu için aşağıdaki linke tıklayınız:

https://docs.google.com/forms/d/1tsXsITC43DxpV66rjYEHpq1AK9h-j7apD0IrXa-sAo0/edit?usp=sharing 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here