Ortadoğu Araştırmaları Merkezi

Orta Doğu Araştırma Merkezi TUİÇ bünyesinde 2013’te kurulmuştur. ORTAM, Orta Doğu bölgesinin siyasi, ekonomik ve askeri gelişmelerini yakından takip ederek objektif analizler ortaya koyan ve bu coğrafyanın komşu ülkeleriyle olan etkileşimini inceleyen bir araştırma merkezidir.

[td_block_big_grid_7 category_id=”66″ tdc_css=””]
[vc_btn title=”ORTAM’DA SEN DE GÖREV AL!” style=”flat” shape=”square” color=”danger” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Filetisim%40tuicakademi.org|title:Bizimle%20ileti%C5%9Fime%20ge%C3%A7|target:%20_blank”][td_block_11 custom_title=”Çalışmalarımız” header_color=”#cf1e2d” category_id=”66″ category_ids=”66,-350″ limit=”6″ ajax_pagination=”load_more”]

Koordinatör

Mustafa Kaan Saygılı
Kırklareli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde okumaktadır. Orta Doğu ve Balkanlar ilgi alanlarını oluşturmaktadır. 2016 yılında kuruculuğunu yaptığı Uluslararası İlişkiler kulübünde Yönetim Kurulunda bulunmuş ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğrenci Temsilciliği görevini yürütmektedir. İngilizce dışında başlangıç düzeyinde Rusça bilmektedir.
Tarih, hobi olarak ilgilendiği bir alandır. ‘Kamu Diplomasisi ve Ak Parti Dönemi Türk Dış Politikası’ üzerine kitap tahlili yaptığı bir yazısı yayınlanmıştır.

[vc_message message_box_color=”vista_blue” icon_fontawesome=”fa fa-envelope”]mustafakaan.saygili[@]tuicakademi.org[/vc_message]
[td_block_14 custom_title=”Bültenler” header_color=”#cf1e2d” category_ids=”350,-337,-351,-70,-330,66,-67″ limit=”3″]