İnönü Üniversitesi TUİÇ Buluşması

0
83

İnönü Üniversitesi TUIC temsilciliği olarak ritüel haline getirdiğimiz bir toplantımızı daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız programların her geçen gün ögrenci arkadaşlarımızda biraz daha anlam kazanıp, benliklerinde yer edindiğini bugün bir kere daha anladık ve dönütlerini düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programımızla teyit ettik.

Başta İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri olmak üzere diğer bölümlerdeki arkadaşlarımızla da kurumumuzun faaliyetleri hakkında değerlendirme yapıp bundan sonraki yol haritamızı da birlikte çizeceğimizin sözünü aldık. Özellikle bugünü tercih ederek; mevcut staj programımız olan TUIC o-staj hakkında  bilgi verip kurumumuzun vizyonunun genişliğini anlatarak ögrenci arkadaşlarımızında hedef kazanmasına vesile olduk. Faaliyet raporumuzun genişliği hakkında açıklama yaptıktan sonra arkadaşlarımızında görüşlerini dinleyip gerekli düzenlemeleri ekledik.

Büyük bir aile olduğumuzun bilincine varan insanlarla çalışmak hem bizleri memnun etti hem de daha sağlam adımlarla yürüyeceğimizin güvencesini aldık. Bizimle birlikte bu yolda yürüyecek yeni umutların köklerini bir kez daha sağlamlaştırdık.

Kurumumuzun  mevcut donanımına ek olarak; yeni faaliyet planlarımız ve gerçekleştirmek üzere olduğumuz etkinliklerimizle TUIC Malatya İnönü Üniversitesi temsilciliğimizin adımlarını her geçen gün daha da büyüterek yol katedeceğimizin inancındayız. Aynı ülkülerle  bir araya gelmiş bir ekip olarak kurumumuzu kendimize öncü seçiyor ve bu bilinçle daha da azimli hareket edeceğimizi  teminatını veriyoruz.

Cihat ÜZÜMCÜ

Inönü Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.