TUİÇ ONLINE STAJ (O-Staj) BAŞVURU SONUÇLARI

1
2284

Yeni dönem o-Staj programı başvuru ve seçim süreci sona ermiştir. O-Staj ilanımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz. Her ne kadar herkesi staj programımıza kabul etmeyi ve hiç kimseye olumsuz dönüş yapmamayı arzulasak da katılımcıların staj sürecinden en üst seviyede verim almasını sağlamak ve programın sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için sınırlı sayıda kişi kabul edilmiştir.

Seçilen stajyerlere 27 Eylül Pazar günü telefon ile bilgilendirme yapılacaktır.  O-Staj ücreti, derneğe bağış olarak kabul edilmektedir ve TUİÇ faaliyetlerinin yaygınlaştırılması adına kullanılmaktadır. Olumlu yanıt alan stajyerlerin 28 Eylül Pazartesi günü sonuna kadar aşağıda belirtilen hesap numarasına staj ücretini yatırmaları gerekmektedir. Ödemede herhangi bir sorun yaşanması durumunda iletisim@tuic.org.tr üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Staj başvurusunu kazanan adayların, staj başvuru şartlarını yerine getirmemesi durumunda yedek adaylar ile iletişime geçilecektir.

 

HESAP BİLGİLERİ:

Hesap Sahibi: Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği

Banka: Deniz Bank

Şube: Bahçeşehir Üniversitesi Şubesi

Hesap No: 3780-14908808-351

İban: TR570013400001490880800001

TUİÇ’in yeni dönem o-Staj programı kapsamında staj yapmaya hak kazananların isimlerine aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: 

1 YORUM

  1. iyi günler. ikinci dönem stajınızı kaçırdım ama kurumunuzda staj yapmayı çok istiyorum . yeni staj başvuruları ne zaman olacaktır?
    bilgilendirirseniz sevinirimm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.