“Barış ve İnsan Hakları Yarışması”

Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu, Koç Üniversitesi Uluslararası Programlar Ofisi ve Ermenistan’dan İnsan Hakları ve Uyuşmazlık Araştırma Enstitüsü’nün düzenlediği “Barış ve İnsan Hakları Yarışması”nın başvuru süreci başladı. Eğer sizin de Türk ve Ermeni toplumlarının ilişkilerini geliştirecek bir proje fikriniz varsa başvurmak için son tarih 31 Mart 2014!

………

Peace and Human Rights Competition!

“Peace it together”

Peace and Human Rights Competition aims to award the most creative and feasible project idea that will improve the relations between the Turkish people and Armenian community.

The applicants can apply as an individual or a group however we encourage groups that are formed jointly by an Armenian and a Turkish person.

In order to apply, please fill the attached documents and send it to [email protected] until March 31st, 2014!

The presenters will win up to 2000 Euros including an award and seed funding for the implementation of their project.

 

Detaylı bilgi için; http://kusif.ku.edu.tr/tr/baris_yarismasi

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

[td_block_social_counter open_in_new_window="y" social_rel="nofollow" facebook="tuicakademi" twitter="tuicakademi" youtube="c/TUİÇAkademi" manual_count_youtube="2586" instagram="tuicakademi"]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Çeviri: Neoliberalizm Ukrayna’dan Önce Çökmüştü

Bu yazı, Gary Gerstle'ın Unherd için kaleme aldığı Neoliberalism Died Before Ukraine başlıklı görüş yazısından çevrilmiştir. Yazının aslına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları: Habitat Derneği Üzerine Bir Değerlendirme

Bu çalışma, Türkiye’de sürdürülebilir kalkınma amaçlarını Habitat Derneği’nin çalışmaları perspektifinde incelemeyi kapsamaktadır. Bu bağlamda, 2016 yılında BM tarafından kabul edilen 17 amaç doğrultusunda Habitat Derneği’nin yürüttüğü projelerin sürdürülebilir kalkınmayla ilişkisi incelenmiştir.

Causes of the Eurozone Crisis and Heterodox Solutions

Avrupa Çalışmaları stajyeri Ferhat Ege Aksaylı, sizler için sürdürülemez büyüme modellerine dayanan Eurozone krizinin nedenlerini inceledi.

TUİÇ Akademi 2023 O-Staj Burs Başvuruları Başladı!

2023 yılı O-Staj programlarımız için burs başvuruları başladı! Seçilen 15 kişi 2023 yılı içerisinde bir programa burslu olarak katılabilecek.