İnönü Üniversitesi TUİÇ Buluşması

İnönü Üniversitesi TUIC temsilciliği olarak ritüel haline getirdiğimiz bir toplantımızı daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız programların her geçen gün ögrenci arkadaşlarımızda biraz daha anlam kazanıp, benliklerinde yer edindiğini bugün bir kere daha anladık ve dönütlerini düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programımızla teyit ettik.

Başta İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri olmak üzere diğer bölümlerdeki arkadaşlarımızla da kurumumuzun faaliyetleri hakkında değerlendirme yapıp bundan sonraki yol haritamızı da birlikte çizeceğimizin sözünü aldık. Özellikle bugünü tercih ederek; mevcut staj programımız olan TUIC o-staj hakkında  bilgi verip kurumumuzun vizyonunun genişliğini anlatarak ögrenci arkadaşlarımızında hedef kazanmasına vesile olduk. Faaliyet raporumuzun genişliği hakkında açıklama yaptıktan sonra arkadaşlarımızında görüşlerini dinleyip gerekli düzenlemeleri ekledik.

Büyük bir aile olduğumuzun bilincine varan insanlarla çalışmak hem bizleri memnun etti hem de daha sağlam adımlarla yürüyeceğimizin güvencesini aldık. Bizimle birlikte bu yolda yürüyecek yeni umutların köklerini bir kez daha sağlamlaştırdık.

Kurumumuzun  mevcut donanımına ek olarak; yeni faaliyet planlarımız ve gerçekleştirmek üzere olduğumuz etkinliklerimizle TUIC Malatya İnönü Üniversitesi temsilciliğimizin adımlarını her geçen gün daha da büyüterek yol katedeceğimizin inancındayız. Aynı ülkülerle  bir araya gelmiş bir ekip olarak kurumumuzu kendimize öncü seçiyor ve bu bilinçle daha da azimli hareket edeceğimizi  teminatını veriyoruz.

Cihat ÜZÜMCÜ

Inönü Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Seçim Otokrasisi: Meksika’nın Demokrasisi Tehlikede

Bu yazı 17 Mayıs 2024'te Foreign Affairs dergisinde ingilizce...

Makale İncelemesi: “The Case for Progressive Realism”

Yazar: David Lammy Kaynak: Foreign Affairs, May/June 2024 David Lammy'nin "The...

Bildiri Çağrısı: Avrupa Konferansları II – ‘Bizi Bağlayan Göç’

Avrupa Birliği (AB, Birlik), yumuşak güç olarak dünya siyasetini...

Gençlere Avrupa Turu: DiscoverEU ile Kültürel Keşifler

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından başlatılan DiscoverEU programı, gençlere...