İnönü Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

Türkiye’nin dört bir yanından ince elenip sık dokunarak seçilen temsilciliklerimizden biri olan İnönü Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği olarak alanında uzmanlaşmak isteyen kişileri, akademik çalışmalara yönlendirme ve akademik çalışmalar yapmayı kendine ilke edinme ruhu ile gerçekleştirdiğimiz toplantımızın mutluluğunu yaşıyoruz.

 İnönü Üniversitesi bünyesinde, başta Uluslararası İlişkiler bölümü olmak üzere TUİÇ’e gönül veren arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda, derneğimizin tanıtımı ve faaliyetleri başta olmak üzere, arkadaşlarımızın TUİÇ’ten beklentileri ve İnönü Temsilciliği olarak yapabileceklerimiz hakkındaki ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ İnönü Ünivertesitesi Temsilciliği olarak, TUİÇ Yönetim Kurulu ile sürekli irtibat halinde olacağımızı, faaliyetler ortaya koyacağımızın ve ayrıca yalnız İnönü Üniversitesinde değil, Malatya genelinde de temsil noktasında çalışmalarda bulunacağımızın bilinmesini isteriz.

Bizlere gönül veren bütün TUİÇ gönüllülerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Saygı ve sevgilerimle…

Cihad ÜZÜMCÜ

TUİÇ İnönü Üniversitesi Temsilcisi

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Gençlere Avrupa Turu: DiscoverEU ile Kültürel Keşifler

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından başlatılan DiscoverEU programı, gençlere...

Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü BM Genel Kurulu’nda Tartışılacak

📣 Eylem Çağrısı: 11 Temmuz'u Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü...

Yükseköğretime Erişim İzleme Anketi

Bu anket, 6 Şubat Depremi sonrasında Hatay'da yükseköğretime erişimde...

Küresel Güney Sorunu: Batı’nın Yanıldığı Noktalar

Bu yazı Uluslararası Kriz Grubu CEO'su Comfort Ero tarafından...