İnönü Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

Türkiye’nin dört bir yanından ince elenip sık dokunarak seçilen temsilciliklerimizden biri olan İnönü Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği olarak alanında uzmanlaşmak isteyen kişileri, akademik çalışmalara yönlendirme ve akademik çalışmalar yapmayı kendine ilke edinme ruhu ile gerçekleştirdiğimiz toplantımızın mutluluğunu yaşıyoruz.

 İnönü Üniversitesi bünyesinde, başta Uluslararası İlişkiler bölümü olmak üzere TUİÇ’e gönül veren arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda, derneğimizin tanıtımı ve faaliyetleri başta olmak üzere, arkadaşlarımızın TUİÇ’ten beklentileri ve İnönü Temsilciliği olarak yapabileceklerimiz hakkındaki ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ İnönü Ünivertesitesi Temsilciliği olarak, TUİÇ Yönetim Kurulu ile sürekli irtibat halinde olacağımızı, faaliyetler ortaya koyacağımızın ve ayrıca yalnız İnönü Üniversitesinde değil, Malatya genelinde de temsil noktasında çalışmalarda bulunacağımızın bilinmesini isteriz.

Bizlere gönül veren bütün TUİÇ gönüllülerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Saygı ve sevgilerimle…

Cihad ÜZÜMCÜ

TUİÇ İnönü Üniversitesi Temsilcisi

Sosyal Medyada Paylaş

[td_block_social_counter open_in_new_window="y" social_rel="nofollow" facebook="tuicakademi" twitter="tuicakademi" youtube="c/TUİÇAkademi" manual_count_youtube="2586" instagram="tuicakademi"]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Çeviri: Neoliberalizm Ukrayna’dan Önce Çökmüştü

Bu yazı, Gary Gerstle'ın Unherd için kaleme aldığı Neoliberalism Died Before Ukraine başlıklı görüş yazısından çevrilmiştir. Yazının aslına aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları: Habitat Derneği Üzerine Bir Değerlendirme

Bu çalışma, Türkiye’de sürdürülebilir kalkınma amaçlarını Habitat Derneği’nin çalışmaları perspektifinde incelemeyi kapsamaktadır. Bu bağlamda, 2016 yılında BM tarafından kabul edilen 17 amaç doğrultusunda Habitat Derneği’nin yürüttüğü projelerin sürdürülebilir kalkınmayla ilişkisi incelenmiştir.

Causes of the Eurozone Crisis and Heterodox Solutions

Avrupa Çalışmaları stajyeri Ferhat Ege Aksaylı, sizler için sürdürülemez büyüme modellerine dayanan Eurozone krizinin nedenlerini inceledi.

TUİÇ Akademi 2023 O-Staj Burs Başvuruları Başladı!

2023 yılı O-Staj programlarımız için burs başvuruları başladı! Seçilen 15 kişi 2023 yılı içerisinde bir programa burslu olarak katılabilecek.