Marmara Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

TUİÇ’in oluşturduğu üniversite temsilciliklerinden biri olan Marmara Üniversitesi TUİÇ temsilciliği olarak uluslararası ilişkiler alanında uzmanlık kazanmak ve akademik çalışmalarda bulunmak isteyen, farklı bölümlerden arkadaşlarla birlikte toplantımızı gerçekleştirdik. Marmara  ekibi olarak bu yılki ilk toplantımızı gerçekleştirmemizin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yaptığımız toplantıda, ”Neden TUİÇ?” sorusunu cevapladık ve TUİÇ nedir, ne yapar konulaarını konuştuk. Siyasal Bilgiler Fakültesi bünyesindeki diğer kulüp üyeleriyle bir araya gelip, ortak yapabileceğimiz programlar hakkında konuştuk. Kendimize yol haritası oluşturup, çatı kurum ile birlikte yürütebileceğimiz akademik çalışma programımızı belirledik.

Farklı alanlardan bir çok bireyi, uluslararası ilişkiler disiplini ortak paydasında bir araya getirmemizi sağlayan Türkiye Uluslararası İlişkiler Çalışmaları Derneği’ne, Marmara TUİÇ ekibi olarak teşekkürlerimizi sunuyor, bütün TUİÇ gönüllülerine başarılı bir dönem diliyoruz.

Birsen AKYÜZ

Marmara Üniversitesi TUİÇ Temsilciliği

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Xi Jinping Düşüncesinin Gerçek Kökleri

Xi Jinping Düşüncesinin Gerçek Kökleri: Çinli Siyaset Filozoflarının Moderniteyle...

Özgürlükten Kim Korkar? Liberalizmin Geleceği İçin Mücadele

Bu yazı ilk olarak CUNY Lisansüstü Merkezi'nde Tarih ve...

Somali – Türkiye Anlaşması Onaylandı

Somali ile Türkiye arasında 8 Şubat'ta imzalanan Savunma ve...

İki Yıl Sonra Ukrayna’da Sırada Ne Var?

Rusya'nın Ukrayna'daki savaşı üçüncü yılına girerken, savaş alanında görünürdeki...