TUİÇ ile ABD’de Dil Okulu

TUİÇ ile Amerika’da Yaz Okulu Programına Katılın!

 

Bahçeşehir Üniversitesi, Mentora Koleji ve TUİÇ işbirliğinde gerçekleşecek olan yaz okulu programı İngilizce eğitiminizi geliştirmeye yardımcı olarak; kariyer planlamanızın önemli adımlarından birinde size en uygun programı sunmayı hedefliyor!

Dil öğreniminizi zorunluluktan çıkartıp daha eğlenceli ve verimli yöntemlerle geliştirmenizi hedefleyen programımız haftada 18 saatlik eğitimi kapsıyor. Program kapsamında dil seviyenize uygun sınıflarda; İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma kabiliyetlerinizi geliştiren eğitimler uygulanıyor. Eğitimler hafta içi her gün sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı grup olarak veriliyor. Sabah programı 8.45 – 12.30, öğleden sonraki program ise 13.15 – 16.50 saatleri arasında.

Amerika’da Washington D.C.’de bulunan Mentora Koleji’nin dil eğitim programları dersler ile sınırlı kalmıyor. Hafta içi aldığınız genel eğitimin dışında kendinizi geliştirebileceğiniz konuşma gruplarından, şehir turlarına ve sinema gecelerine kadar pek çok aktivite program dahilinde yer alıyor.

Mentora Koleji’nin yoğun yaz programı içinde öğrendiğiniz bilgileri kullanabileceğiniz aktiviteler; Konuşma Grupları, Amerikan Doğal Tarih Müzesi Gezisi, Milli Hava ve Uzay Müzesi Gezisi, Smithsonian’nın Ulusal Hayvanat Bahçesi Gezisi, Sosyal Aktiviteler, Mentora Sinema Geceleri, Washington Baseball Turnuvası, Piknikler…

Yaz aylarında yurtdışında İngilizce öğrenmek istiyor, kapsamlı bir program araştırıyor ve verimli bir eğitime dahil olmak istiyorsanız “Amerika Yaz Okulu Programı”nı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim: [email protected]

Program Tarihi: 15 Ağustos-13 Eylül 2015
Son Başvuru Tarihi: 29 Mayıs 2015
Program Kapsamı ve Ücreti: Okul Ücreti, Konaklama, Kayıt Ücreti, Havaalanı Karşılama, Kitao ve Haftalık Aktiviteler Dahil $2100
Not: Program kapsamında ve talep edildiği takdirde 2 ve 3 aylık programlar da mevcuttur.

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Türkiye ve Yunanistan Avrupa Hava Kalkanı Girişimi’ne Katıldı

Avrupa'nın güvenlik mimarisinde önemli bir gelişme olarak kaydedilen, Türkiye...

Süper Çeşitlilik Çağında Göçmenler ve Kimlik Değişimleri

Görkem Anlaş, Göç Çalışmaları o-Staj Programı Giriş “Süper çeşitlilik” değişen göç...

Ortadoğu’da Petrol ve Siyaset: ‘Hidrokarbon Vatandaşları’

Kitap Adı: Hydrocarbon Citizens: How Oil Transformed People and...

Xi Jinping Düşüncesinin Gerçek Kökleri

Xi Jinping Düşüncesinin Gerçek Kökleri: Çinli Siyaset Filozoflarının Moderniteyle...