TUİÇ Kocaeli Üniversitesi Temsilcileri İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!

0
500
TUİÇ Kocaeli Üniversitesi Temsilcileri İlk Toplantısını Gerçekleştirdi!

 Türkiye’nin dört bir yanında bulunan üniversitelerin temsilcilik seçimleri neticelendikten sonra, TUİÇ’i Kocaeli Üniversitesi’nde temsil etme, alanında ilgili kişileri akademik çalışmalara yönlendirme ve bu anlamda farklılık yaratmayı amaçlayan TUİÇ Kocaeli Temsilciliği olarak ilk toplantımızı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Kocaeli Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencileri başta olmak üzere Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve İktisat öğrencileriyle gerçekleştirilen toplantıda, derneğimiz hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra, akademik temelde kısa ve uzun vadeli planlarımız hakkında istişare ederek gerekli alt yapıyı oluşturduk. Üniversitemizin akademisyenleri ile gerçekleştireceğimiz makale okuma grupları ile ilgili gerekli programı arkadaşlara anlatarak, fikir alışverişinde bulunup kurumsal hedeflerimizi masaya yatırdık.

TUİÇ Kocaeli Temsilciliği olarak, ana kurum ile sürekli iletişim halinde olup ortak faaliyetler ortaya koymak, yalnızca üniversitemizde değil Kocaeli’nde de temsilciliği bilinçli şekilde yönlendirerek farkındalık yaratacak akademik çalışmalara ortaya koyma gayretindeyiz.

Konfüçyus’un ‘’İsteyenler bilgilerini genişletmelidirler, bilgilerini genişletmek isteyenler önce araştırmalıdırlar.’’ Sözünden hareketle akademik çalışmalara gönül veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Sponsorlu

ERSİN KOPUZ

TUİÇ KOCAELİ TEMSİLCİSİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here