Zirvenin Zirvesini Yapmak: Haliç Üniversitesi

0
201

Eskişehir’de geçen üç harika günün ardından okulumuzda oluşan merak ve TTZ şaşkınlığını gidermek adına bir toplantı yaptık.

Genel hatlarıyla amaç TUİÇ ve TTZ hakkındaki soru işaretlerini giderip meraklara cevap bulmaktı. Paylaşımlar ve komisyon grubumuza attığım içerikler (fotoğraf,video vs.) sayesinde konuya başlamadan TUİÇ ve TUİÇ bünyesindeki insanlara daha samimi bakan bir ekip olduğumuzu gördük. Konuşmalar ve uygulamalardan bahsettik. Geleceğe dönük etkinliklerimizi planlamadan önce grup olabilmeyi öğrenmemiz gerektiğinden ve en güzel işleri “aile” olabilen ekiplerin başardığından bahsettik. Dergi incelemelerinde bulunduk ve içerisinden alınabilecek bir konunun etkinlik konumuz olabileceğine karar verdik.

Temsilciler Zirvesi sonrasında azimli bir kadro oluşturduğumuzu gördük. Türkiye Uluslararası İlişkiler Çalışmaları ekibinin bir parçası olmak ve içtenliği kendi ekibimizde de sağlayabilmek adına TTZ  paylaşımlarını tekrar inceledik, bu değerli zirvenin kritiğini yapmak üzere toplanmışken daha faydalı olabilmek adına etkinlikler hakkında planlar yapmaktan da kendimizi alıkoyamadık. Haliç Üniversitesi olarak söylememiz gerekiyor ki “En güzel dostlukların edinildiği, amacın sadece uluslararası yararlı her çalışmada rol alabilmek olan, non partizan kimliğini asla yitirmemiş ve buna izin vermeyecek, bizi yerel düşünmekten alıkoyup küreselliğe açan TUİÇ’in daha büyük işler balarabilmesi için tüm verimliliğimizle biz de varız!”

Haliç Üniversitesi TUİÇ Temsilcisi Orhan ŞENGÜN

Editör Enise MUŞ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.