TUİÇ Akademi Yenilendi!

0
443

TUİÇ Akademi yayın hayatına başlayalı 5 yıl oldu. Geçen yıllar boyunca teknoloji değişti – gelişti, Türkiye değişti, isimler değişti ama TUİÇ Akademi’nin “Türkiye’de bizim de söyleyeceklerimiz var.” mentalitesi değişmedi. TUİÇ’in yola çıkarken belirlediği Değerlerden asla ödün vermeden, Uluslararası İlişkiler alanındaki çalışmalarını çağın gerekliliklerine uygun hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Geçen yıllar boyunca TUİÇ Akademi’nin içeriksel olarak zengin, görsel açıdan estetik ve verimli olması adına değişiklikler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Yenilenen logomuz, arayüzümüz ve altyapımız, okuyucu deneyimlerine dayanan, teknolojide ve kurum içinde meydana gelen değişiklikler dikkate alarak geliştirildi.

Dünyada meydana gelen gelişmeleri detaylı analizlerle incelemek isteyen, uzman görüşlerini takip etmeye önem veren, alana dair kitap ve film listeleri gibi özel arşivler oluşturmak isteyen her bir bireye kapılarımızı açıyoruz. TUİÇ 8 yıllık birikimi ve özgün içeriği ile, Türkiye’de hala yeni gelişmekte olan bir alan olan uluslararası ilişkiler dalında bireysel ve ekip çalışmaları yapmaya devam etmektedir.

İçeriklere daha rahat ve hızlı ulaşmanızı sağlayacak sade kategorizasyon, göz yormayan pantone renk seçimleri, tüm mobil cihazlara ve tabletlere duyarlı (responsive) arayüze sahip yeni sitemiz ile bu çalışmalarımızı ilgili olan herkese ulaştırmayı hedefliyoruz.

Sponsorlu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here