Yurt Dışı Gönüllülük Fırsatları Etkinliği

Yurt dışında gönüllülük yapmak isteyen gençler için harika bir fırsat sunuyoruz! 16 Mart 2023 tarihinde, saat 17.30‘da başlayacak etkinlikte, yurt dışında gönüllülük yapmanın tüm detaylarını öğreneceksiniz. Etkinlik çevrimiçi ve tüm katılımcılara ücretsiz olacaktır. 

Yurt dışında gönüllü olmanın pek çok faydası var: Yeni kültürleri tanıma fırsatı, yabancı dillerde kendinizi geliştirme şansı, farklı insanlarla tanışma imkanı ve sosyal sorumluluk bilincinizi artırma gibi sayısız avantajı barındırıyor. Etkinliğimizde, yurt dışında nerede, nasıl ve hangi alanlarda gönüllülük yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz.
Siz de bu fırsatı kaçırmayın! Yurt Dışı Gönüllülük Fırsatları Etkinliği‘ne katılarak, yurt dışında gönüllülük yapmanın tüm detaylarını öğrenin ve kendinize yeni bir kapı açın.

Başvuru Linki

Not: Etkinlik başlangıç tarihinden önce katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

16 Mart Perşembe günü saat 17.30-18.30 arası çevrimiçi görüşmek dileğiyle!

Sosyal Medyada Paylaş

[td_block_social_counter open_in_new_window="y" social_rel="nofollow" facebook="tuicakademi" twitter="tuicakademi" youtube="c/TUİÇAkademi" manual_count_youtube="2586" instagram="tuicakademi"]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Kitap Analizi: Hasım İstihbarat ve Hibrit Savaş

Bu yazıda İbrahim ÇEVİK'in Hasım İstihbarat ve Hibrit Savaş başlıklı kitabı analiz edilmiş ve kavramlara açıklık getirilmiştir.

EU-Turkey Deal in the Framework of the Migration Law

This article will elaborate the both sides’ stances toward the EU-Turkey Deal. By doing so, it will be analyzing the background of the deal and the migration crisis in the first part also mentioning the Joint Action Plan. Then, the second part will be dedicated to the explanation of the EU-Turkey Deal and the EU-Turkey Statement’s existing points and a conclusion will follow.

Soğuk Savaş Sonrası Gelişen İnsani Güvenlik Çerçevesinde Kamu Diplomasisi Aracı Olarak İnsani Diplomasi

Bu çalışmada Soğuk Savaş sonrası gelişen insani güvenlik çerçevesinde devletlerin neden küreselleşmenin bir sonucu olan kamu diplomasisinin türlerinden insani diplomasiyi tercih ettikleri anlaşılmaya çalışılmıştır.

Göçmen Haklarının Edinilmesinde Diasporaların Rolü: Almanya’da Türk Diasporası Örneği

Bu çalışmanın amacı, Almanya’ya yapılan işçi göçü sonrası Almanya’da oluşan Türk Diasporasının zamanla Alman siyasal yapısında boy göstermesi, haklarının farkına varması ve dernek ve sendikalarla hak arama sürecinin incelenmesidir.