Yurt Dışı Gönüllülük Fırsatları Etkinliği

Yurt dışında gönüllülük yapmak isteyen gençler için harika bir fırsat sunuyoruz! 16 Mart 2023 tarihinde, saat 17.30‘da başlayacak etkinlikte, yurt dışında gönüllülük yapmanın tüm detaylarını öğreneceksiniz. Etkinlik çevrimiçi ve tüm katılımcılara ücretsiz olacaktır. 

Yurt dışında gönüllü olmanın pek çok faydası var: Yeni kültürleri tanıma fırsatı, yabancı dillerde kendinizi geliştirme şansı, farklı insanlarla tanışma imkanı ve sosyal sorumluluk bilincinizi artırma gibi sayısız avantajı barındırıyor. Etkinliğimizde, yurt dışında nerede, nasıl ve hangi alanlarda gönüllülük yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz.
Siz de bu fırsatı kaçırmayın! Yurt Dışı Gönüllülük Fırsatları Etkinliği‘ne katılarak, yurt dışında gönüllülük yapmanın tüm detaylarını öğrenin ve kendinize yeni bir kapı açın.

Başvuru Linki

Not: Etkinlik başlangıç tarihinden önce katılım linki tarafınıza gönderilecektir.

16 Mart Perşembe günü saat 17.30-18.30 arası çevrimiçi görüşmek dileğiyle!

Sosyal Medyada Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Akdeniz Yoluyla Düzensiz Göçün Önlenmesi

  Nuh Civelek Göç Çalışmaları Staj Programı Özet Akdeniz, düzensiz göçmenlerin Avrupa'ya ulaşmak...

Uluslararası Göç Dalgaları ve Kentsel Kalkınma: İstanbul Örneği

Bu yazıda, öncelikle Türkiye’nin göç ile kalkınma sürecinin anlaşılması ve kalkınmanın nasıl bir seyir izlediği, ardından İstanbul'un tarihsel süreç içerisinde dış göçler tarafından nasıl şekillendiği, 21. yüzyılın uluslararası en derin göç meselesi olan Suriyeli mülteci akınının etkisi vurgulanarak değerlendirilecektir.

Röportaj: Gülüm Özçelik ile Uluslararası Hukuk ve İnsan Hakları Bağlamında Göç

Bu röportaj, Gülüm Özçelik ile Uluslararası Hukuk ve İnsan...

Göçün Feminenleşmesi: Toplumsal Cinsiyet Perspektifinden Kadın Göçmenler

Bu çalışma, göç deneyimi yaşayan kadınların toplumsal cinsiyet rollerinden kaynaklanan mağduriyetlerini ortaya çıkarmaya, bu kadınların göçlerinin nedenleri ve yöntemlerine, göç esnası ve sonrasında karşılaştıkları risklere ışık tutmaya çalışmaktadır.