Alx Hungary Expomed Fuarında

Macaristan’ın dış ekonomik ilişkilerine katkıda bulunmak, yeni iş fırsatları yaratmak ve Macaristan’ın ticaret hacmini arttırmak amacıyla 2015 yılında “ALX Macar Ticareti Geliştirme Merkezi” olarak kurulan ALX Hungary, 7 Macar firmasının tanıtımının yapıldığı EXPOMED’de bu yıl yer aldı.

22 Mart 2018 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ALX Hungary, medikal cihaz, ekipman ve bilimsel etkinliklerin ve teknolojilerin sergilendiği, Avrasya’nın lider fuarı olan EXPOMED’de  yerini aldı. Fuar, 25 Mart 2018 tarihine kadar kapılarını açık tutacak. Macaristan’ın ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla kurulan ALX Hungary, EXPOMED Fuar’ında; Vitecer, Resysten, Medicor, Labtech, Szilikonhaz, Rex-San ve R’Care gibi önemli isimlerin yer aldığı Macar firmalarının temsilciğini yapmakta. ALX Hungary, yerli ve yabancı şirketleri, Macar firmaların Türkiye ve çevre ülkelere olan ürün ve hizmet ihraç potansiyelini keşfetmeye davet etti.

Medikal Sektörün önemli alanında faaliyet gösteren Macar firmaları, Avrasya’nın lider fuarı EXPOMED sayesinde birçok ülke firmaları ile karşılıklı işbirliği fırsatı yaratabilecektir. Nitekim yeni iş fırsatları açısından uluslararası etkinliklere büyük önem veren Macaristan ticaret için ideal bir ülkedir.

Halil ÇANKAYA
o-Staj 2018 AÇAM Stajyeri

Kaynakça:

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Güvenilirlik Tuzağı: İtibar, Uğrunda Savaşmaya Değer mi?

Zayıflık konusundaki itibar saldırganlığa davetiye çıkarır mı? Pek çok...

2024 Kuzey Makedonya Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Kuzey Makedonya’nın sosyo-politik ve...

2024 Kosova Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Kosova Eğilimleri Anketi  2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Kosova’nın...

2024 Bosna Hersek Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Bosna Hersek Anketi 2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Bosna-Hersek’in...