Selçuk Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

Ülkemizin birçok üniversitesinden seçilmiş TUİÇ Temsilciliklerinden biri olan Selçuk Üniversitesi Temsilciliği olarak , alanına ilgili ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen bireylerin, akademik anlamda kendilerini daha ileriye taşımayı, alanında farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz ve bu alanda çalışmalar  yapmak için ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ’in  bizlere sağlamış olduğu ayrıcalığı kullanarak oluşturduğumuz Selçuk Üniversitesi TUİÇ ekibiyle , TUİÇ bünyesinde faaliyet göstermek, gelişim sağlamak ve sağlatmak, yalnızca Uluslararası İlişkiler değil birçok farklı bölümden insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla toplantımızı yapmış bulunmaktayız.
Selçuk Üniversitesi Temsilciğince yapılan toplantılarda, hedeflerimizin ışığında  yol haritamızın genel hatlarını belirledik.  Gerek TUİÇ’in ekibimize, gerekse de ekibimizin TUİÇ’e fayda sağlayacak projelerde rol almasını kararlaştırdık.

Temsilciliğimiz boyunca TUİÇ yönetim kurulu ile irtibat halinde olup, sosyal ve akademik anlamda faaliyetlerde bulunma hedefi içindeyiz. Bizlerle beraber çalışmalar yürüten bütün TUİÇ gönüllerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

Seda ŞİŞMAN
TUİÇ Selçuk Üniversitesi Temsilcisi

Sosyal Medyada Paylaş

47,966BeğenenlerBeğen
6,667TakipçilerTakip Et
8,620TakipçilerTakip Et
2,586AboneAbone Ol
Murat Elbeye
Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2011 yılından bu yana TUİÇ bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Hobi olarak seramik ve iç mekan bitki tasarımı ile ilgilenen Elbeye, Siyaset Felsefesi ve Sanat Tarihi’ne özel ilgi duymakta olup, iyi seviyede İngilizce, giriş seviye Fransızca ve Almanca bilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Kraliçenin Ölümü, Tarihin Komedyası

“rest in peace Princess Diana you would have loved...

Çeviri: Rusya’nın Yenilgisi Amerika’nın Problemi Olur

Bu yazı, Prof. Stephen M. Walt'un Foreign Policy için...

Kuşak ve Yol Projesi’nin Çin’in Enerji Güvenliğindeki Rolü

Kuşak ve Yol Projesi  Kuşak ve Yol (KvY) girişimi, tarihte...

Prof. Dr. Necmettin Doğan ile Türkiye’ye Yönelik Düzensiz Göçün Ortaya Çıkardığı Sorunlar üzerine Röportaj

Bu röportaj, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İnsan ve Toplum Bilimleri...