Selçuk Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

0
702

Ülkemizin birçok üniversitesinden seçilmiş TUİÇ Temsilciliklerinden biri olan Selçuk Üniversitesi Temsilciliği olarak , alanına ilgili ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen bireylerin, akademik anlamda kendilerini daha ileriye taşımayı, alanında farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz ve bu alanda çalışmalar  yapmak için ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ’in  bizlere sağlamış olduğu ayrıcalığı kullanarak oluşturduğumuz Selçuk Üniversitesi TUİÇ ekibiyle , TUİÇ bünyesinde faaliyet göstermek, gelişim sağlamak ve sağlatmak, yalnızca Uluslararası İlişkiler değil birçok farklı bölümden insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla toplantımızı yapmış bulunmaktayız.
Selçuk Üniversitesi Temsilciğince yapılan toplantılarda, hedeflerimizin ışığında  yol haritamızın genel hatlarını belirledik.  Gerek TUİÇ’in ekibimize, gerekse de ekibimizin TUİÇ’e fayda sağlayacak projelerde rol almasını kararlaştırdık.

Temsilciliğimiz boyunca TUİÇ yönetim kurulu ile irtibat halinde olup, sosyal ve akademik anlamda faaliyetlerde bulunma hedefi içindeyiz. Bizlerle beraber çalışmalar yürüten bütün TUİÇ gönüllerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

Sponsorlu

Seda ŞİŞMAN
TUİÇ Selçuk Üniversitesi Temsilcisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here