Selçuk Üniversitesi TUİÇ Tanışma Toplantısı

Ülkemizin birçok üniversitesinden seçilmiş TUİÇ Temsilciliklerinden biri olan Selçuk Üniversitesi Temsilciliği olarak , alanına ilgili ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen bireylerin, akademik anlamda kendilerini daha ileriye taşımayı, alanında farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz ve bu alanda çalışmalar  yapmak için ilk toplantımızı gerçekleştirdik.

TUİÇ’in  bizlere sağlamış olduğu ayrıcalığı kullanarak oluşturduğumuz Selçuk Üniversitesi TUİÇ ekibiyle , TUİÇ bünyesinde faaliyet göstermek, gelişim sağlamak ve sağlatmak, yalnızca Uluslararası İlişkiler değil birçok farklı bölümden insanları bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla toplantımızı yapmış bulunmaktayız.
Selçuk Üniversitesi Temsilciğince yapılan toplantılarda, hedeflerimizin ışığında  yol haritamızın genel hatlarını belirledik.  Gerek TUİÇ’in ekibimize, gerekse de ekibimizin TUİÇ’e fayda sağlayacak projelerde rol almasını kararlaştırdık.

Temsilciliğimiz boyunca TUİÇ yönetim kurulu ile irtibat halinde olup, sosyal ve akademik anlamda faaliyetlerde bulunma hedefi içindeyiz. Bizlerle beraber çalışmalar yürüten bütün TUİÇ gönüllerine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

Seda ŞİŞMAN
TUİÇ Selçuk Üniversitesi Temsilcisi

Sosyal Medyada Paylaş

Murat Elbeye
Murat Elbeye
Akdeniz Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2011 yılından bu yana TUİÇ bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Hobi olarak seramik ve iç mekan bitki tasarımı ile ilgilenen Elbeye, Siyaset Felsefesi ve Sanat Tarihi’ne özel ilgi duymakta olup, iyi seviyede İngilizce, giriş seviye Fransızca ve Almanca bilmektedir.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

2024 Kuzey Makedonya Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Kuzey Makedonya’nın sosyo-politik ve...

2024 Kosova Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Kosova Eğilimleri Anketi  2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Kosova’nın...

2024 Bosna Hersek Eğilimleri: Batı Balkanlar Anketi

2024 Bosna Hersek Anketi 2024 Batı Balkanlar Bölgesel Anketi, Bosna-Hersek’in...

Online Staj Başvuruları Açıldı

TUİÇ Akademi Online Staj (O-Staj) programı 2016 yılından itibaren...