TUİÇ Temsilciler Zirvesi Başlıyor

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları  Derneği olarak, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun hayata geçirdiği Sivil Düşün AB Programı’nın desteğiyle organize ettiğimiz, Türkiye’nin dört bir yanından Üniversite Temsilcilerimizin katılım gerçekleştireceği TUİÇ Temsilciler Zirvesi (TTZ) 8 Aralık Cuma günü Eskişehir’de başlıyor.

2018’in TUİÇ Yılı olması adına temsilcilerimize gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmeleri için atölye çalışmaları ve uygulamalı projeler gerçekleştireceğiz. Türkiye çapında 35 Üniversiteden gelecek olan 50 katılımcı, TUİÇ hedeflerini ve onların geliştirilmesini tartışacak, çözüm üretmeye çalışacak.

TUİÇ’in kurucuları ve değerli Temsilcilerimiz ile tüm bu hedefler, çözümler tartışılacak ve gelen çözümler doğrultusunda ailemizi geliştirmek, aramızdaki işbirliğini arttırmak adına büyük bir adım atılmış olacak. Zirve süresince Temsilciler arasında uygulama örneklerinin paylaşılmasına zemin hazırlanacak, ortak projelerin geliştirilmesi ve bu projelerin hayata geçirilmesine yönelik çalışmalar teşvik edilecek, bilgi ve deneyimlerin karşılıklı olarak aktarılmasına olanak sağlanacaktır.

3 gün sürecek olan TTZ, TUİÇ’in tanıtılması İle başlayıp Temsilci ve Koordinatör görüşmeleri ile sona erecektir. Türkiyenin her yanından gelen arkadaşlarımızla bu etkinliği gerçekleştireceğimiz için çok heyecanlıyız.
Sizler de bizimle bu heyecanımıza ve 2018 TUİÇ Yılı enerjimize ortak olmak istiyorsanız, etkinliğimizi ve detaylarını sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Enise MUŞ

Baş Editör

 

Sosyal Medyada Paylaş

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Gençlere Avrupa Turu: DiscoverEU ile Kültürel Keşifler

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu tarafından başlatılan DiscoverEU programı, gençlere...

Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü BM Genel Kurulu’nda Tartışılacak

📣 Eylem Çağrısı: 11 Temmuz'u Srebrenitsa Soykırımı Anma Günü...

Yükseköğretime Erişim İzleme Anketi

Bu anket, 6 Şubat Depremi sonrasında Hatay'da yükseköğretime erişimde...

Küresel Güney Sorunu: Batı’nın Yanıldığı Noktalar

Bu yazı Uluslararası Kriz Grubu CEO'su Comfort Ero tarafından...