TUİÇ Temsilciler Zirvesi Başlıyor

Uluslararası İlişkiler Çalışmaları  Derneği olarak, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun hayata geçirdiği Sivil Düşün AB Programı’nın desteğiyle organize ettiğimiz, Türkiye’nin dört bir yanından Üniversite Temsilcilerimizin katılım gerçekleştireceği TUİÇ Temsilciler Zirvesi (TTZ) 8 Aralık Cuma günü Eskişehir’de başlıyor.

2018’in TUİÇ Yılı olması adına temsilcilerimize gerekli bilgi ve tecrübeyi edinmeleri için atölye çalışmaları ve uygulamalı projeler gerçekleştireceğiz. Türkiye çapında 35 Üniversiteden gelecek olan 50 katılımcı, TUİÇ hedeflerini ve onların geliştirilmesini tartışacak, çözüm üretmeye çalışacak.

TUİÇ’in kurucuları ve değerli Temsilcilerimiz ile tüm bu hedefler, çözümler tartışılacak ve gelen çözümler doğrultusunda ailemizi geliştirmek, aramızdaki işbirliğini arttırmak adına büyük bir adım atılmış olacak. Zirve süresince Temsilciler arasında uygulama örneklerinin paylaşılmasına zemin hazırlanacak, ortak projelerin geliştirilmesi ve bu projelerin hayata geçirilmesine yönelik çalışmalar teşvik edilecek, bilgi ve deneyimlerin karşılıklı olarak aktarılmasına olanak sağlanacaktır.

3 gün sürecek olan TTZ, TUİÇ’in tanıtılması İle başlayıp Temsilci ve Koordinatör görüşmeleri ile sona erecektir. Türkiyenin her yanından gelen arkadaşlarımızla bu etkinliği gerçekleştireceğimiz için çok heyecanlıyız.
Sizler de bizimle bu heyecanımıza ve 2018 TUİÇ Yılı enerjimize ortak olmak istiyorsanız, etkinliğimizi ve detaylarını sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Enise MUŞ

Baş Editör

 

Sosyal Medyada Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tarih:

Beğenebileceğinizi Düşündük
Yazılar

Partilerin Siyasal Söylemi Olarak Seçim Şarkıları

Özet Demokrasilerde bilindiği üzere toplumu temsil etmeye talip kişi ve...

Operasyon: Argo (2012)

Yapım Adı: Operasyon: Argo Yapım Yılı: 2012 Yönetmen: Ben Affleck Tür: Gerilim/Dram Ben...

Türkiye’deki Gençlerin Eğitim Seviyelerinin Artmasında Gönüllülüğün Rolü

Özet Sivil toplum kuruluşları ve bu kuruluşlara gönüllülük esasıyla katılımın...

Güneşin Bile Patentini Almak İsteyenlerin Aşkı: Kapitalizm

Yapım Adı: Capitalism: A Love Story (Kapitalizm: Bir Aşk...